ÚSPĚCHY ŽÁKŮ ___________________________________________

školní rok 2021/2022

KRAJSKÉ KOLO DOPRAVNÍ SOUTĚŽE MLADÝCH CYKLISTŮ - KATEGORIE I

OBLASTNÍ KOLO SOUTĚŽE MLADÝCH ZDRAVOTNÍKŮ - 1. STUPEŇ

Soutěž mladých zdravotníků - 1. místo - I. stupeň.jpgSoutěž mladých zdravotníků - 3. místo - I. stupeň.jpg

OKRESNÍ KOLO DOPRAVNÍ SOUTĚŽE MLADÝCH CYKLISTŮ - KATEGORIE I.

Dopravní soutěž mladých cyklistů - 1. místo - I. kategorie

BRANNĚ VĚDOMOSTNÍ SOUTĚŽ - KATEGORIE I.

Braně vědomostní soutěž - 1. místo - I. kategorie.jpg

OKRESNÍ KOLO DOPRAVNÍ SOUTĚŽE MLADÝCH CYKLISTŮ - KATEGORIE II.

Dopravní soutěž mladých cyklistů - 3. místo - II. kategori

BRANNĚ VĚDOMOSTNÍ SOUTĚŽ - KATEGORIE II.

Braně vědomostní soutěž - 1. místo - II. kategorie.jpg

OKRESNÍ KOLO MATEMATICKÉ OLYMPIÁDYFráňa matematik - barevný.jpg

V úterý 12. dubna 2022 se na Základní škole, Poděbradova v Jičíně uskutečnilo okresní kolo Matematické olympiády. Naši školu reprezentovali v kategorii Z6 dva žáci. Skvělého úspěchu dostáhl David Hofrichtr (6. A), který v konkurenci 13 soutěžících zvítězil. Při řešení matematických úloh dosáhl úspěšnosti 94,44%. Dělené 4. - 7. místo poté obsadil Hai Nam (Alex) Vu (6. A) s úspěšností řešených úloh 83,33%.

Oběma úspěšným řešitelům gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci školy. Na soutěž žáky připravovala Bc. Jana Čerychová, které tímto také děkujeme.

David Hofrichtr - 1. místo - okresní kolo MO.jpg

OKRESNÍ KOLO MATEMATICKÉHO KLOKANA

Naše škola se v pátek 18. března zapojila do soutěže Matematický klokan. Výsledky  žáků byly odeslány organizátorům soutěže. V rámci jičínského okresu se tak dva naši žáci umístili na stupních vítězů. V kategorii CVRČEK obsadil dělené 1. - 2. místo žák třídy 3. A Jáchym Prudič. Mezi nejstaršími žáky v kategorii KADET se na krásném 3. místě umístil žák třídy 8. A Daniel Doležal. Oběma žákům děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy a gratulujeme k dosaženým výsledkům.

Jáchym Prudič - 1.-2. místo - Matemaický klokan.jpg   Daniel Doležal - 3. místo - okresní kolo Matematického kloka