SOUTĚŽE         ___________________________________________

školní rok 2020/2021

ÚČAST VE VÝTVARNÉ SOUTĚŽI

Žáci 4. B se letos na jaře zapojili do výtvarné soutěže, kterou vyhlásila Obecně prospěšná společnost pro Český ráj. Téma soutěže bylo odrazem náročného období, kdy byly školy uzavřeny z epidemiologických důvodů a děti se vzdělávaly distančně ze svých domovů.

Téma: „Co jsem dělal/a, když jsem nemohl/a chodit do školy“ mohly děti zpracovat jakoukoliv výtvarnou technikou na formátu A3 či A4. Nutno říci, že vybrat do soutěže  pouze 3 práce z dané kategorie  nebylo vůbec jednoduché. Sešla se totiž řada velmi pěkných obrázků.  O to větší radost pak měly děti z výsledků soutěže.

Na 3. místě v kategorii 3. – 5. tříd se umístila práce  Nicol Kalokové  a 2. místo obsadil Matyáš Sál. Oba žáci z naší třídy obdrželi velmi pěkné ceny,  ze kterých se upřímně radovali. Zaslouží si pochvalu za vzornou reprezentaci naší školy.

Vítězové výtarné soutěže.jpg                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Srdečně oběma blahopřejeme!

Vítězné obrázky najdete na: www.craj-ops.cz/soutez

Mgr. Alena Slavíková, tř. uč.

Strom Sobotecka 2020.jpg