MĚSÍČNÍ PLÁN PRÁCE ______________________________________________

ČERVEN 2018

NÁZEV AKCE                 TŘÍDA      TERMÍN     ZAJIŠŤUJE 
Projekt "Děti dětem" 1. - 3. roč. 1. 6. 2018 9. A
Škola v přírodě  5. A, 5. B 2. - 9. 6. Mgr. K. Šisler
Návštěva městské knihovny ŠD 1 4. 6. 2018 A. Mocáková
Návštěva městské knihovny ŠD 2 5. 6. 2018 V. Valentová
Svátek slabikáře 1. B 5. 6. 2018 Mgr. A. Slavíková
Soutěž v poznávání rostlin a živočichů (okresní kolo)  6. - 9. roč. 5. 6. 2018 Mgr. J. Zumrová
Preventivní pořad "Kyberprostor" 8. - 9. roč. 6. 6. 2018 Ing. M. Pipková
Školní výlet (ZOO Dvůr Králové nad Labem) 1. A, 1. B 7. 6. 2018 třídní učitelé
Školní výlet (Kokořín, Mělník, Říp) 4. A, 4. B 7. 6. 2018 třídní učitelé
Školní výlet (Frýdštejn, rafting) 7. A, 7. B 7. 6. 2018 třídní učitelé
Preventivní pořad "Látkové a nelátkové závislosti" 7. A, 7. B 8. 6. 2018 Ing. M. Pipková
Školní výlet (Bozkovské jeskyně, Pěnčín) 2. A, 2. B 12. 6. 2018 třídní učitelé
Školní výlet (Loučen, ZOO Chleby) 3. A, 3. B 13. 6. 2018 třídní učitelé
Malování na asfalt ŠD 3 13. 6. 2018 P. Králová
Preventivní pořad "Drogy ze sámošky" 4. A, 4. B 14. 6. 2018 Ing. M. Pipková
Exkurze - Agrochov (Staňkova Lhota) ŠD 1, 2 14. 6. 2018 A. Mocáková
Svátek slabikáře 1. A 14. 6. 2018 Mgr. M. Drbohlavová
Preventivní pořad "Puberťáci" 6. A, 6. B 15. 6. 2018 Ing. M. Pipková
Běh Humprechtem - 3. ročník celá škola 15. 6. 2018 Mgr. J. Bada
Projektový den "Finanční gramotnost" 9. A 19. 6. 2018 Ing. M. Pipková
Abonentní představení - Divadlo M. Boleslav 1. stupeň 19. 6. 2018 Mgr. M. Drbohlavová
Sportovní soutěže  ŠD 3 19. 6. 2018 P. Králová
T-Mobile olympijský běh  zájemci 20. 6. 2018 R. Štaff
Školní výlet (Kořenov) 9. A 20. - 22. 6. Mgr. P. Kozáková
Výlet na hrad Kost ŠD 1, 2 21. 6. 2018 A. Mocáková
Nocování ve škole 3. B 21. 6. 2018 Mgr. K. Jirásková
Divadelní představení "Fialky a mejdlíčka" 7. - 9. roč. 25. 6. 2018  Mgr. J. Knapová
Sportovní prázdninové hry ŠD 1, 2 26. 6. 2018 A. Mocáková
Sportovní olympijské dopoledne  2. stupeň 26. 6. 2018 třídní učitelé
Sportovní olympijské dopoledne 1. stupeň 27. 6. 2018 třídní učitelé
Abonentní představení - Divadlo M. Boleslav  2. stupeň 27. 6. 2018 Mgr. N. Ortová
Slavnostní vyřazení žáků 9. třídy 9. A 28. 6. 2018 Mgr. P. Kozáková

 

 


Kontakt

ZŠ, Sobotka, okres Jičín
Jičínská 136, 507 43 Sobotka
493 571 539, 493 599 140
710 01 379
DIČ nejsme plátci DPH

Oblíbené odkazy