INFORMACE PRO RODIČE ___________________________________________

MIMOŘÁDNÁ ZPRÁVA

Vláda České republiky od středy 11. března 2020 zavírá do odvolání všechny základní a střední školy a zakazuje všechny hromadné akce nad 100 lidí. O zrušení tohoto opatření Vás budeme informovat prostřednictvím webových stránek školy (www.zssobotka.cz).

vedení školy

ABONENTNÍ DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ PRO 2. STUPEŇ SE RUŠÍ!!!

Vzhledem k současné situaci v Evropě – šíření koronaviru, odvolávám návštěvu abonentního divadelního představení (Malý princ na Zemi) v Mladé Boleslavi v pondělí 16. 3. 2020.

Pokud chcete divadlo se svým potomkem navštívit individuálně, vyzvedněte si abonentku ve škole, jízdné bude vráceno v rámci vyúčtování v červnu.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Naďa Ortová

MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ PRO OSOBY VRACEJÍ SE Z ITÁLIE

Všem osobám s trvalým pobytem v České republice, které se v období od 7. března 2020 navrátí z pobytu na území Italské republiky do České republiky, se nařizuje, aby bezprostředně po návratu do České republiky oznámily tuto skutečnost, a to telefonicky nebo jiným vzdáleným přístupem, svému registrujícímu poskytovateli zdravotních služeb v oboru všeobecné praktické lékařství nebo praktické lékařství pro děti a dorost, nebo nemají-li registrujícího poskytovatele, pak jakémukoli poskytovateli v oboru všeobecné praktické lékařství pro děti a dorost, kteří následně rozhodnou o karanténě.

Mimořádné opatření

ZÁJEZD DO ŠVÝCARSKA SE RUŠÍ

Vážení rodiče,

plánovaný zahraniční poznávací zájezd do Švýcarska ve dnech 18. – 23. května 2020 se ruší. Nechceme Vaše děti zbytečně vystavovat riziku nákazy coronavirem. Tento týden bychom museli podepsat s cestovní kanceláří závaznou smlouvu a my netušíme, jak se celá situace v Evropě během následujících dvou měsíců vyvine.

Děkujeme za pochopení.

vedení školy

INFORMACE Z KRAJSKÉ HYGIENICKÉ STANICE KRÁLOVÉHRADECKÉHO KRAJE

Vážení rodiče,

situace ve věci šíření koronaviru se mění. Do včerejšího dne byla rizikovou oblastí pouze Čína.

Nyní je riziková oblast definována takto:

Čína, Jižní Korea, Itálie – region Lombardie a oblast Benátek.

Osoby, které přicestují z rizikových oblastí, by měly kontaktovat naši stanici – následně jim vydáme rozhodnutí o 2 týdenní (či jiné dle konkrétních okolností) karanténě.

Pokud se u těchto osob objeví horečka, kašel či dušnost – musí IHNED volat Kliniku infekčních nemocí Fakultní nemocnice Hradec Králové

V příloze zasílám aktualizovaný materiál – Co dělat – Coronavirus 25.2.2020.pdf včetně kontaktů.

Aktuální informace doporučujeme získávat ze stránek Ministerstva zdravotnictví - www.mzcr.cz i Ministerstva zahraničíwww.mzv.cz

PŘÍLOHA

Další přílohy: