PROJEKTY         ___________________________________________

školní rok 2023/2024

Název projektu Garant
Okno do vesmíru                                                Mgr. Jana Knapová
Vánoční jarmark Ing. Marcela Pipková
Žijeme zdravě                        Mgr. Jana Zumrová, Mgr. Daniel Krejčík
Děti dětem                   Mgr. Iva Svobodová, Mgr. Jan Janatka

VESMÍRNÍ SKŘÍTCI

V rámci celoškolního projektu „Okno do vesmíru“ vznikl nápad na výrobu skřítků z přírodnin. Během pracovních činností jsme se vydali kolem školy na sběr materiálu nezbytného k výrobě skřítků. Již během procházky si děti promýšlely, jak budou Vesmírní skřítci vypadat a živě o tom debatovaly. I když přírodnin bylo dost, děti si donesly další přírodní materiál a tvoření mohlo začít. Jak se opět ukázalo, děti mají fantazii bez hranic a jsou kreativní. A tak se pod rukama šikovných páťáků rodili nádherní skřítci ze dřeva, z kukuřice, ze šišek, ozdobení šípky, listy nebo květy. Šikulové se už těší na další vesmírné tvoření.

Mgr. Lucie Ulrychová