AKCE ŠKOLNÍ DRUŽINY A ŠKOLNÍHO KLUBU __________________________________________

Bronislava Vodičková Šafářová

POUŠTĚLI JSME DRAKY

NÁVŠTĚVA MĚSTSKÉ KNIHOVNY

Děti ze školní družiny navštívily městskou knihovnu. S paní knihovnicí Magdou Šrůtovou jsme si vyprávěli o podzimu. Jaké změny nám pan "Podzim" připravil, co se nám dětem na tomto období líbí, co ne, jaké svátky nám přináší. Paní knihovnice nám přečetla krásnou pohádku O javoru, který se zbarvil. Moc se nám líbila. A abychom ji udělali radost, vybarvovali jsme listy, které budou zdobit prostory knihovny.

Moc děkujeme za pěkné odpoledne.

SPOLUPRÁCE S MŠ V MARKVARTICÍCH

Za sedmero řekami, za sedmero horami, bylo jedno království...
Královně a královi se narodila dcera, říkali ji Růženka.

Tuto krásnou pohádku nám přijeli zahrát a zazpívat předškoláci z MŠ v Markvarticích. Jsou to moc šikovní herci, ale i zpěváci. Zazpívali jsme si s nimi písničky, které všichni známe a dlouho a dlouho jsme malým hercům tleskali. Byl to výkon! Jsou to moc šikovné děti.

Děkujeme paní učitelce Aleně a Janě za krásný zážitek.

RANNÍ ŠKOLNÍ DRUŽINA

Do ranní školní družiny se děti scházejí od 6 hodin. Náplní jsou klidové relaxační hry na koberci, u stolečků. Děti ještě dospávají, snídají a nabírají síly na další krásný den.

ADAPTACE PRVNÁČKŮ VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

Děkujeme všem rodičům a prarodičům za pomoc pri adaptaci prvňáčků ve školní družince.

Věra Valentova a Alena Mocaková