DOMÁCÍ ÚKOLY              ___________________________________________

Vážení rodiče, milí žáci,

vytvořili jsme na stránkách školy záložku DOMÁCÍ VÝUKA, kam budeme každé pondělí doplňovat plán učiva na příslušný týden.

Prosíme Vás o svědomitý přístup, abychom společně zvládli tuto nepříjemnou situaci. Po návratu do školy společně látku shrneme a procvičíme.

Pod záložkou DOMÁCÍ VÝUKA je seznam devíti ročíků. Klikněte prosím na podzáložku s požadovaným ročníkem a na stránce se Vám zobrazí přehled všech zadaných domácích úkolů podle předmětů.

V případě potřeby kontaktujte jednotlivé vyučující pomocí e-mailu. Kontakty naleznete pod následujícím odkazem: https://www.zssobotka.cz/inpage/seznam-zamestnancu-skoly/.

Mgr. Jana Knapová a Ing. Marcela Pipková

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE OD SPRÁVCE WEBU

Úkoly na aktuální týden budu zadávat červenou barvou. Tím odliším nové úkoly od těch starých. Nechceme totiž ty předchozí mazat, abyste měli neustále přehled o všech zadaných úkolech.

Prosím kontrolujte průběžně své mailové schránky (kontaktní e-mail pro školní e-pokladnu), kam Vám budou někteří vyučující zasílat podklady pro zpětnou vazbu.

Radek Štaff

TANEC PRO ZVÝŠENÍ POHYBOVÉ AKTIVITY DĚTÍ 

Nabídka tanečního spolku DéGéZetko

Rozhodli jsme se po dobu 30 dní podpořit současnou situaci uzavřených škol a celostátní karantény formou uvedení zdarma možnosti zábavných online lekcí tance, ve kterých se děti naučí v bezpečí domova základní taneční kroky a sestavy. Výuka probíhá formou hry, každou splněnou lekcí děti sbírají body, které je motivují k pravidelnému pohybu a kontinuálnímu vývoji. Taneční online zónu DéGéZetko (DGZ = Dance Game Zone) najdete na webu a rovněž na sociálních sítích (Facebook, Instagram a YouTube).

http://www.degezetko.cz


Kontakt

ZŠ, Sobotka, okres Jičín
Jičínská 136, 507 43 Sobotka
493 571 539, 493 599 140
710 01 379
DIČ nejsme plátci DPH

Oblíbené odkazy